Červen 2011

Červen 2011

19. června 2011 v 21:38 | Šárka
18.6.----18 km---- Výlet z Jiříkova údolí ( tam jsme dojeli autem) Jezdili jsme po lesních cestách, když jsme vylezli z auta začalo pršet a nepřestalo po celou dobu. Naopak, stále lilo čím dál tím víc. David jel celou dobu na svém kole a ani mu moc nevadilo že je mokrej.
__________________________________________________________________________________________________

19.6------28 km-------výjezd z domova. směr Třebíčko, Třebeč, Jílovice, Těšínov, Petříkovké rybníky, Lhotka, Třebíčko. Jela s náma ještě jedna známá s dcerou, celkem fajn výlet, zmokli jsme minimalně. Davida jsem si na chvíli naložila na dvacátém km, pak si ho vzal Jirka na sedačku a já jsem zjistila, že se dají na sebe naložit dvě malá děcká kola, chvíli jsem vezla i tu menší holčinu. Pak David spadl na pětadvacátém km do kaluže úplně celý, odřel si i ruku o řidítka, takže jsme ho komplet převlékli, Jirka si ho posadil do sedačky a tam už zůstal, když měl teda to bebínko na ruce. Uvidíme, zda ta známá s dcerou s náma ještě někdy pojedou. No nám tvrdili že se jim s náma líbilo.Tal uvidíme.

Čeká mě náročný pracovní týden, bez jediného dne volna...
_____________________________________________________________________________________________________
Nakonec to nebylo tak zlé, měla jsem volný pátek.

25.6.----Dětský den v Plešovicích. Akce měla celkem 11 dispiclín, typu střílení z kuše, jízda na poníkovi, na kanoi a jízdu se psím spřežením. Odvozila jsem během 3,5 hodina cca 45 dětí. Psi vypili 10 litru vody, vylepšené lupínkama co moje děti prohlásily, že nejsou dobré. Ze začátku jsem vozila po 2 dětech 1 400 metrů, ale pak jak narostla fronta, kobinovala jsem to s malými dětmi a trochu většími a vozila jsem po třech asi 900 metru. Nevím kolikrát jsem jela, ale bylo pod mrakem a foukal studený vítr, tak to šlo.
V hloučku rodičů a dětí postávali psíci typu čivavy, krysaříka atd a já jsem si říkala, tohle není dobrý, přiště až ti lidé zas se svým pejskem potkají nějaké spřežení, nebudou opatrní a bude po psovi. Johanovi se tam totiž pár ratlíků líbilo a bylo vidět, že by třeba i ochutnal, ale to jsem poznala jen já.

Po akci jsme poseděli na návsi, a před osmou večer jsme přijeli domů. Na rajčeti budou fotky.
____________________________________________________________________________________________

26.6. ----28 km------Z Boru, Jirka zůstal doma sekat trávu, tak jsme jeli na osvědčené místo, se ,,sundavačem káry,, Jeli jsme oklikou na Cepskou pískovnu, kde se děti vykoupaly, na mě byla moc zima. Psi se taky koupali, bylo to fajn. V Boru jsem si pak došla pro pomoc s nandáním káry do místní hospody.

27.7.---------Ráno, když jsme šli s dětma a psama do školky, před vchodem postávali pracovníci Technických služeb s bagrem, ptala jsem se kdy odjedou, že za hodinu přijdu a budu vyjíždet s autem a najednou jsem zakopla a spadla kolenem na obrubník tak blbě, že mám rozseknuté koleno ve tvaru trojuhelniku 3 cm visící kůži. Nové kalhoty zničené. Než mi to všechno došlo, ušli jsme s dětma celkem velký kus cesty, krev mi tekla po noze, začalo se mi dělat zle. Ve školce jsem si řekla o obvaz, nechali mě to umýt, sebrala jsem zbytky svých sil ( přece sebou tady neseknu, venku jsou uvázaní psi a musim do práce) a narafičila jsem kůži zpátky kam patří a připleskla na to obvaz a se psy jsem se dobelhala domů.
V sobotu máme v plánu jít s dětma na několika denní čundr. Minule jsem měla na dovolené vymklý kotník, tedˇ zas koleno v čudu. Chodit se s tím trochu dá, tak se snad do soboty zahojím,pokud to nezačne hnisat.
__________________________________________________________________________________________________