Listopad 2011

Listopad 2011

26. listopadu 2011 v 10:48 | Šárka
Minulý měsíc nepatřil zrovna k nejvydařenějším, vstoupili jsme v řízení se starou sousedkouohledně šíření alergenů z našich psů, městský úřad jejich žádost zamítl jako neopodstatněnou, babka se pokouší odvolat všude možně, drobet marodil David, já jsem hledala novou práci, když Babyšátky ukončily koncem října svou kamennou prodejnu. Jirkova klíšťovka se neprojevuje. Tak doufejme že vše se postupně uklidní.Když byl Jirka v nemocnici a já jsem potřebovala chodit do práce, skoro jsem musela vypisovat pořadník na nabídky na hlídání dětí. Takže všem kdo nám pomohli a dosud pomáhají moc děkuji.

Zjistila jsem, že bez známých nelze v dnešní době uspět na přijímacím pohovoru. Takže jsem cíleně jela na víkend i se psama mezi skoro neznámé lidi, vozila jsem tam jejich děti a doufala že někdo z těch pro mě nezmánych lidí mi nějaký typ na práci dohodí. To se opravdu stalo a začátkem listopadu jsem nastoupila do zverimexu do Českých Budějovic. Dělají se 12 hodinové směny, střídá se krátký a dlouhý týden, prodejní doba mi skvěle navazuje na autobusy, já pronikám do tajů akvaristiky . Domluvila jsem si volno na Šediváčkův long i když ještě nemám nárok na dovolenou.Volno na Nonstop zatím nechám na později.

Teď, 26.11. marodí s kašlem obě děti, Iveta má k tomu zánět hlasivek, na jednu stranu je dobrý že když je Jirka taky na neschopence, nemusím řešit hlídání dětí v době mé práce, na druhou stranu, máme doma vlastně 3 marody najednou, na což vůbec nejsme zvyklí.

Se psama jezdím, vždy když nejsem v práci aspoň na 20 km, jen v důsledku plného pracovního úvazku nějak nestíhám psát kilometry. Taky jsme byli na pár bezva výletech, s dětma, i bez dětí, objevili jsme u Malše krásná zákoutí. Nějaké fotky dám na rajče.