Březen 2012

Šediváček, Nonstop a jeste jeden long trail

24. března 2012 v 16:53 | Šárka
Tento rok jsem se zúčastnila Šediváčka, dojela jsem ho již jako tradičně mezi posledními, ale byla to naprostá paráda a nesmírně jsem si to užila. Taky jsem byla nucena tam dojet sama naší škodovkou. Ale všechno klaplo na jedničku.

V únoru jsem jela Nonstop, taky už tradičně pohodová akce. Jako kdybych tušila co mě čeká v přištích dnech, vnímala jsem soužití a souhru mezi mnou,psama a přírodou.

Bohužel tyhle všechny krásné zážitky ustoupily do pozadí, 21.2. 2012 Jirku ráno při cestě do práce na kole srazilo auto. Jako nejtežší zranění se ukázalo poranění mozku.Tedˇ po měsíci už nevidím situaci tak černě, Jirka je při vědomí, komunikuje, celkem dost věcí si pamatuje, vysvětloval mi jak jistim jestli je ve škodovce dost oleje, stejně jsem to nepochopila, když jsem viděla souseda jak postupuje, uvědomila jsem si, že mi tehle postup Jirka vlasntě říkal. Pozná jarní kytky a pár kamenů ze sve sbírky. Sám se nají a poznává známé a pamatuje ci celkem
Takže je před námi něco jako long trail do pokud možno normálního života.
Sitaci mi hodně ulehčují známí a rodiče a lidi z naší církve. Taky přístup zaměstnavatele když bylo nejhůř byl velice vstřícný.