Tak jsme vandrovali..

27. srpna 2012 v 15:51 | Šárka
..po tom našem světě. Viděli jsme-- tak od května:
Nejdřív jsem se šla trek Krajem Keltů s Tatankou. Svěká akce a dobrými lidmi.

Taky jsme byli na vandru na Oslávce. S ,,O velkým náčelníkem Milanem,, Mišou, Davidem Klimů a Luckou.

S dětma jsme byli na vadru s Martinou z Rudolfova, velice vydařená akce, dokonce místy i nepršelo. Zjistili jsme že děti vydží celkem dost.

Začátkem prázdin jsme byli vozit děti se psama na táboře v Zaječově, tábor sídlil v místním klášteře a psi jim vůbec nevadili.

Pak byla chvíli pauza, chodila jsem pilně do práce a nadělávala jsem si volno na týden kdy u nás byl můj synovec Filip. První den jsme byli na kolech, David zkoušel větší kolo a Jirka testovalnově zakoupené, zvládl 25 km po rovině a po té ještě vyměnit prázndé kolo u auta.Já jsem jak jinak jela se psama a károu.
Další den jsme vyrazili na vandr, tenkokrát už bez Jirky( odpočíval po včerejšku) S Filipem, oběma dětma a tříkolkou zvanou dítovoz, kde jsme měli všechny věci. Vozík jsem vymyslela jako náhradní variantu toho, že Jirka už asi nebude schopen nosit batoh, tak jsem vyrazila s Filipem jako s pokusným králíkem.Jeli jsme na 3 dny, vozík se osvědčil, vandr se vydařil, stihli jsme všechno- zmoknout, uschnou, vykoupat se, jen v tom našem pustém kraji jsme nenarazili na jedinou otevřenou hospodu.

Další týden jsme ve dnech mého volna vyrazili opět s dětma a vozíkem s jednou kamarádkou a jejíma dětma k Malši. Bylo horko a tak jsme zakotvili na pěkném místě kde se dalo krásně koupat. Byly to nadherné dva dny v noci bouřka jak má být.

Mezitím Jirka odjel do lázní, od kterých si slibuje uvolnění zad a zlepšení jeho logistických schopností( Já se tedy obávám že toto neuměl ani před úrazem)

Mám v plánu jít trek Krkonošskou tlapku a Krajem Hynka Máchy. Vypadá to na poslední treky naší modré škodovky. Blíží se technická kontrola..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama